Pareizai attēlošanai pagrieziet vertikāli

Par projektu

Gyvename beprotišku ritmu: tikslai, įvykiai, pareigos. Kartais taip norėtųsi, kad gyvenimas teiktų daugiau progų švęsti.

Prekės ženklas „Borjomi“ siūlo mums įsitikinti, kad mėgautis bendravimu su draugais galime ne 1–2 kartus per metus, o kur kas dažniau, juk gyvenimas – nuostabus, o kiekviena diena – šventė!

„Taip nebūna“, – sakysite jūs. Tiesiog užsukite ir įsitikinkite patys! Sukūrėme jums išskirtinį kalendorių, kuriame net 365 dienos yra šventės! Prekės ženklas „Borjomi“, visų pripažintas „Kitos dienos rėmėju“, dovanoja jums 365 progas būti geros nuotaikos ir mėgautis gyvenimu!

Burkitės, bendraukite, mėgaukitės skaniu maistu, geru vynu ir šilta kompanija, o išskirtinės vulkaninės kilmės mineralų sudėties vanduo „Borjomi“ pasirūpins, kad kitas rytas būtų lengvas!

Atpakaļ uz kalendāru

Kāpēc nepieciešami sīkfaili? Tos izmanto, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību, uzlabotu pārlūka izmantošanu, integrētu sociālos tīklus un rādītu atbilstošas, jūsu interesēm pieskaņotas reklāmas. Noklikšķiniet uz "Sapratu", lai piekristu sīkfailu izmantošanai un uzreiz atvērtu tīmekļa Vairāk informācijas